Wesele tradycyjne

Wesele z poprawinami Mirony i Pawła - Nad Pilicą - Przedbórz

Wesele odbyło się w prześlicznej, nowo wybudowanej sali w Przedborzu. Poprzedziło je wiele godzin skrupulatnych przygotowań. Wszystko po to, by każdy szczegół został dopięty na ostatni guzik, a Para Młoda wspominała ten dzień, jako jeden z najszczęśliwszych w ich życiu. Po wielu godzinach wspólnej zabawy możemy śmiało stwierdzić, że nasz plan się ziścił! Patrząc na wszystkich gości i świeżo upieczonych małżonków, którzy tańczyli i uśmiechali się przez całą noc, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to, co robimy naprawdę ma sens.

Ach Co to był za bal!

Po pięknym ślubie przyszedł czas na rozpoczęcie balu. Już podczas pierwszego toastu wiedzieliśmy, że to będzie wspaniała noc! Wszyscy goście oraz Państwo Młodzi byli przesympatycznymi ludźmi, niezwykle chętnymi do zabawy. Wesele upłynęło we wspaniałej atmosferze, królował uśmiech, poczucie humoru i doskonała zabawa.

Następnego dnia spotkaliśmy się ze wszystkimi uczestnikami wesela raz jeszcze. Zaczęły się poprawiny! Wydawać by się mogło, że po tak hucznej zabawie nikt nie będzie miał już sił na kolejne wyczyny na parkiecie. Nic bardziej mylnego! Goście rozgrzali parkiet do czerwoności także w niedzielę, a zakończenie tego dnia nastąpiło znacznie później, niż to było przewidziane. ;) Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałej uroczystości!

pfr